Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671949

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rehvid Pluss OÜ avas septembris uue autokeskuse aadressil Kassi 6 ja sellega seoses otsime oma kollektiivi uusi liikmeid.

    Põhitöö

  • Sõidu- ja Pakiautode hooldus ja remont

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus autoremondi või rehvide valdkonnas
  • Tehniline taiplikus
  • Diagnostika seadme kasutamisoskus
  • Loogiline mõtlemine
  • Hea suhtlemisoskus
  • Kohusetundlikkus
  • Oskus töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnas
  • Eesti ja inglise keele oskus
  • Arvuti kasutamise oskus

    Kasuks tuleb:
  • Erialane autotehnika haridus

Ettevõte pakub

  • Põnevaid väljakutseid ja lahedaid üritusi
  • Kaasaegseid töövahendeid ja kvaliteetseid tarvikuid, mis teevad töö lihtsaks
  • Suvist puhkusevõimalust
  • Motiveerivat ja konkurentsivõimelist töötasu
  • Erinevaid soodustusi

Tööpakkumise number
#671949

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
11. november 2020
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2020

Rehvid Pluss OÜ on kiirelt arenev rehvidega tegelev ettevõte. Viimased aastad oleme olnud järjest Äripäeva Gasellide TOPis kõrgetel kohtadel. Peamiseks väljundiks on rehvide jaemüük, pakume Eestis parimat hinnaklassi ja laia rehvivalikut tuntud tootjatelt. Teenustest pakume rehvivahetust kõikidele sõidukitele millel on õhkrehvid, autoremondi teenuseid kaasaegsete seadmete ja oskustöölistega. Tänu meie edukale e-poele ( www.rehvidpluss.com ) oleme esindatud kõigis Eesti piirkondades. Meie kollektiiv on töökas, õpihimuline ja mis peamine sõbralik. Pakume meie era- ja äriklientidele asjatundlike nõuandeid ning mugavat ja kvaliteetset teenindust.

Rehvid Pluss OÜ-l on esinduspunktid Tallinnas, Peetris, Tartus, Pärnus ja Viljandis

Rehvid Pluss OÜ on Bridgestone, Sava, Toyo, Firestone, Dayton ja Landsail, Davanti rehvide ametlik edasimüüja Eestis.

Vaata rohkem