Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #125696

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on remonditööde ja hoolduste kvaliteetne teostamine Kia sõidukitele.

Ootused kandidaadile

  • soovitavalt erialane haridus
  • töökogemus autoremondilukksepana
  • eesti keele valdamine

Ettevõte pakub

  • stabiilset ja arenevat töökohta
  • tublile töötajale korralik palk
  • toredat kollektiivi
kaasaegseid töövahendeid

Tööpakkumise number
#125696

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 15000 - 21000 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
27. september 2007

Ülemiste Autokeskus on vana tegija uues kuues. Meie personal tegeleb Kia- marki sõidukite hoolduse ja remondiga juba aastast 1994 ning on saanud selleks spetsiaalse väljaõppe.
Oleme varustanud oma töökoja kõige kaasaegsemate eriseadmete ja –töövahenditega, et tagada Kia sõidukite kõrgetasemeline hooldus ja kontroll.

Vaata rohkem