Värsked tööpakkumised

Autoremondilukksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 37867

Tööpakkumise number

37867

Töö kirjeldus

Võetakse tööle autoremondiluksepp seoses töömahtude suurenemisega. Autoremondiluksepa tööülesanneteks on sõiduautode veermiku ja pidurisüsteemide defekteerimine ja nende osade vahetus, sildade reguleerimine, filtrite ja vedelike vahetus vastavalt hooldusintervallidele ja rehvitööd

Nõudmised kandidaadile

Nõutud eelnevad töökogemused sõiduautode veermikutöödel, sildadereguleerimisel ja rehvitöödel

Pakume kaasaegseid töötingimusi ja koolitusi noores arenevas kollektiivis

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. detsember 2004
Kuulutus sisestati:
24. november 2004

OÜ Kaarstop Reliante on asutatud 1993, aastal. Firma tegeleb sõiduautode remondi ja varuosade müügiga.