Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #345505

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sõiduautode remont ja hooldus.

Ootused kandidaadile

Eesti keele oskus
Erialane haridus ja/või töökogemus sõiduautode remondi alal
Kohusetundlikkus ja korrektsus

Ettevõte pakub

Motiveerivat palka
Täiendkoolitusi
Korralike töötingimusi koos kaasaegsete töövahenditega
Arenemis ja karjääri võimalusi
Töökat ja sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Vaata pilte meie ruumidest ja seadmetest https://picasaweb.google.com/lh/sredir?uname=107396273009473452710&target=ALBUM&id=5833593845579932737&authkey=Gv1sRgCMf35uOl-aXNSw&feat=email

Tööpakkumise number
#345505

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 5.02 - 8.32 €/tunnis
Kuulutus aegub:
9. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
9. juuni 2014
Lisainfo palga kohta:
Palk sõltub: oskustest, teadmistest, kogemustest, aktiivsusest.

Lootuse Garaaž tegeleb sõiduautode ja kaubikute remondi, hoolduse, diagnostika ja varusosadega

Vaata rohkem