Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #546633

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Autoremondilukksepp peaks suutma teostada erinevaid töid: hooldustöid (filtrite ja erinevate vedelike vahetus), veermikuremonti (pukside vahetus, õõtshoovade vahetus, pidurite hooldus), demonteerima ja monteerima erinevaid agregaate/mootorit/käigukasti, teostama erinevate rihmade ka hammas rihmade vahetust ning summutite remont ja keevitus.
Võiks tulla toime kergemate elektritöödega, suutma arvutiga kontrollida auto juhtseadmete vigademälu, teostada diagnostikat.
Kasuks tuleb konditsioneeride remont ja Autode silla reguleerimised 3D stendiga. Vajadusel valjaõpe koha peal.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus autoremondi alal, vähemalt 2 aastat.
Kohusetundlikkus, korrektsus, puhtus ja ausus. Tahtmine õppida ja ennast teostada antud valdkonnas.

Head töökeskkonda, kaasaegseid töötingimusi ja -vahendeid ning energilist ja sõbralikku meeskonda. Autoasi autoremondi, ohutus ja varuosade koolitused eesti ja inglise keeles. Palju muud head. Isiklikku autot võimalus tasuta remontida.

Tööpakkumise number
#546633

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1600 - 2100 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. august 2018
Kuulutus sisestati:
17. juuli 2018

CVKeskus.ee klient

Kristiine Autoasi Esindus

Vaata rohkem