Värsked tööpakkumised

Autoremondilukksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 84961

Tööpakkumise number

84961

Töö kirjeldus

Autoklaasidega seonduvate tööde ja teenuste professionaalne, korrektne ja kvaliteetne teostus.

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma nooruslikku kollektiivi positiivse ellusuhtumisega, kohusetundlikku hea õppimisvõimega, arenemisvõimelist töötajat. Kes omaks järgmisi omadusi:

  • sõbralikkus ja teenindusvalmidus
  • võime taluda pingelist tööd
  • valmisolek meeskonnatööks
Kasuks tuleb vastavasisuline koolitus või eelnev töökogemus autoremondi alal.

Pakume kandideerijale võimalust tunda ennast toreda kollektiivi liikmena, kus väärtustatakse töötajaid ning pakutakse boonusena häid palgatingimusi, meeldejäävaid ühisüritusi ja puhkust mis teeb kadedaks.

Lisainfo

Ettevõte pakub töötasu 12 000 - 15 000 krooni (neto).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
10. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
10. november 2006

Klaasiteeninduse AS on juhtiv autoklaaside -ja tarvikute hulgi -ning jaemüügiga tegelav ettevõte.
Klaasiteenindus loodi aastal 1994. Sellest ajast oleme arenenud Eesti suurimaks iseseisvaks autoklaasidega tegelevaks firmaks.
Aastast 1995 teeme koostööd maailma suurima klaasikontserni Pilkingtoniga, kelle ametlikuks edasimüüjaks oleme Eestis.
Meie edasimüüjate võrk katab kogu Eestit. Lähemalt saab lugeda meie kodulehelt www.klaasiteenindus.ee.