Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #305922

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Diiselautode remondi- ja hooldustööd

Ootused kandidaadile

* Erialane haridus
* Eelnev töökogemus autode hoolduse ja remondi alal
vähemalt 3 aastat
* Tehniline taiplikkus ja huvi valdkonna vastu
* Initsatiivikus, lahendustele orjenteeritus
* Täpsus, korrektsus, ausus, lojaalsus, otsustus- ja vastutusvõime
* Valmisolek iseseisvaks tööks
* Õppimis- ja arenemisvõime
* Väga hea eesti keele oskus
* B-kat juhiloa olemasolu

Ettevõte pakub

*arenguvõimalusi
*huvitavat ja vastutusrikast tööd
*kaasaegset töökeskkonda
*konkurentsivõimelist palka
*motiveerivat tulemuspalka
*nooruslikku ja positiivset töökollektiivi
*stabiilset tööd

Lisainfo

Palk kokkuleppel!

Tööpakkumise number
#305922

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
9. mai 2013
Kuulutus sisestati:
25. aprill 2013

Karla Auto tegevusvaldkonnaks on diiselmootoriga sõidukite, veokite ja rasketehnika remondi- ja hooldusteenuse pakkumine,varuosade müük ja paigaldus. Esindame Bosch ,Delphi, Stanadyne ja Deutz kaubamärke. Üldiste remonditeenuste kõrval oleme spetsialiseerunud kütusepumpade ja -pihustite remondile, omades selleks kaasaegseimat tehnikaparki ja pikaajalist kogemust.

Vaata rohkem