Värsked tööpakkumised

Autoremondilukksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 563341

Tööpakkumise number

563341

Töö kirjeldus

OÜ Hüdrokran ootab oma sõbralikku kollektiivi autoremondilukkseppa, kelle tööülesanneteks on hüdraulikaseadmete remont ja hooldus. Samuti ootame sinult panust autode pealisehituste valmistamisse ja paigaldamisse.

Nõudmised kandidaadile

ootame sinult:iseseisva töö oskust,positiivne suhtumine,kohusetunnet ja täpsust
Eesti keele oskust suhtlustasandil.

kasuks tuleb varasem töökogemus sarnasel ametikohal,teadmised autoelektri valdkonnast ning keevitamise oskus.
Samas oleme vajadusel valmis uue töötaja välja õpetama.

Pakume sulle huvitavat ja mitmekesist tööd, sõbralikku kollektiivi.
Hea tööga kaasneb konkurentsivõimeline tasupakett.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. november 2018
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2018

Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine