Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59879

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Veoautode ja haagiste hooldus- ja remonditööde teostamine töökojas.
Sõidukite tehnoseisundi kontrollimine, remondivajaduse määramine ning tehnohooldus ja remont.

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb:
tehnikaalane haridus
eelnev töökogemus veoautohoolduse valdkonnas

Ettevõte pakub

asjalikku ja sõbralikku kollektiivi
mitmekülgset tööd
tööle väärilist tasu

Tööpakkumise number
#59879

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 10000 €/kuus
Kuulutus aegub:
1. märts 2006
Kuulutus sisestati:
9. veebruar 2006

OÜ Foilpoint omab ühe maailma juhtiva külmutusseadmete tootja Carrier Transicold Europe ametlikke esindusõigusi Eestis. Carrieri kaubamärgi alla kuuluvad külmutusseadmed, mis on mõeldud kaubikutele, veokitele ja poolhaagistele.

Vaata rohkem