Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #693232

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sõidu- ja pakiautode hooldus ja remont

Ootused kandidaadile

* Eelnev töökogemus vähemalt 4 aastat
* Erialased oskused
* Koostöövalmidus
* Positiivne ellusuhtumine
* Pingetaluvus
* Täpsus
* Töökus

Ettevõte pakub

* Häid töötingimusi (uus maja)
* Head kollektiivi
* Täiendkoolituse võimalusi
* Head palka
* Palju tööd

Lisainfo

CARSTOP otsib oma uude Ülemiste City töökotta kogemustega töötajaid.
Pilte saab vaadata meie facebooki lehelt:

Tööpakkumise number
#693232