Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56750

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Autoremondilukksepp tegeleb väiksemate autoremonditöödega (korraline hooldus, rehvitööd jne.), suhtleb kliendiga ja annab soovitusi avastatud puuduste lahendamiseks.

Ootused kandidaadile

Vajalikud oskused:
elementaarsemad teadmised autodest,
eesti ja vene keele oskus,
suhtlemisoskus.
Nõuame täpsust, eeskujulikku distsipliini ja korrektsust.

Ettevõte pakub paindlikku töögraafikut, head seltskonda, mitmekülgset tööd, eelnevat väljaõpet, tööriietust ja mitmeid soodustusi oma teenustele. Palk kokkuleppel.

Lisainfo

Kasuks tuleb varasem töökogemus, enesekindlus ja veenmisoskus (oma seisukohtade põhjendamisoskus). Vajalik on soov klienti aidata.

Tööpakkumise number
#56750