Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #314306

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sõidu- ja pakiautode:

  • hooldus- ja remonttööd
  • kontroll- ja juhtimissüsteemide veaotsingud ja remont
  • rataste seadenurkade mõõtmine ja reguleerimine
  • rehvitööd

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

  • tehnilist eriharidust
  • varasemat autoremondi töökogemust margiesinduses
  • kohusetundlikkust ja täpsust
  • tehnilist taipu
  • B-kategooria juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

huvitavat ja vastutusrikast tööd
kaasaegset ja arenevat töökeskkonda
motiveerivat tulemuspalka
erialast rahvusvahelist koolitust

Tööpakkumise number
#314306

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
17. juuli 2013

Eurostauto OÜ on asutatud 2008. aasta novembris ja on 100% eesti kapitalil põhinev firma.
Tänaseks on Eurostautol avatud Nissani ametlikud esindused Tallinnas ja Pärnus ning Mazda ametlikud hoolduskeskused Tallinnas, Pärnus ja Tartus.

Meie eesmärgiks on jätkuvalt pakkuda oma klientidele personaalset ja paindlikku teenindust.

Vaata rohkem