Värsked tööpakkumised

Autoremondilukksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 37931

Tööpakkumise number

37931

Töö kirjeldus

Cleanaway Tallinna osakonna masinapargi (Scania, Volvo) tehnilise hoolduse ja remondi teostamine Artelli tänava remonditöökojas.

Töö toimub õhtuses vahetuses (alates kl 14.00) ning nädalavahetustel.
Puhkepäevad on nädala sees.

Nõudmised kandidaadile

Nõutav on:
• kutsekvalifikatsioon ja varasem töökogemus autoremondilukksepana
• C-kategooria juhiload

Kasuks tulevad:
• autoelektriku ja keevitaja kutseoskused

Ettevõte pakub

tööd rahvusvahelises ja kiiresti arenevas firmas
konkurentsivõimelist palka

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. detsember 2004
Kuulutus sisestati:
26. november 2004

CLEANAWAY on osa juhtivast rahvusvahelisest jäätmekäitluskontsernist esindustega 5 kontinendil, peakontor asukohaga Londonis. Cleanaway kuulub Brambles Gruppi, mille aktsiad on noteeritud Londoni ja Sidney börsidel.
Cleanaway ettevõtted on usaldusväärsed partnerid nii tööstus-, kaubandusettevõtetele kui ka omavalitsustele, pakkudes laia teenuste paketti alates nõustamisest jäätmemajanduse optimeerimisel kuni jäätmete kogumise, töötlemise, taaskasutamise ja kõrvaldamiseni. Meie eesmärgiks on olla parim tööandja ja oma ala parim teenusepakkuja Eestis. Seoses Cleanaway laienemisega otsime oma meeskonda parimaid töötajaid, kellele pakume parimate arenguvõimalustega nõudlikku ja tulevikku orienteeritud töökohta.