Autoremondilukksepp VIP3

BCA AUTOEKSPERT OÜ

Tööpakkumise number

595855

Töö kirjeldus

Sõiduautode müügijärgse teenindusega tegelev ettevõte BCA Autoekspert OÜ pakub tööd autoremondilukksepale. Töö sisuks on sõidukite remondi- ja hooldustööde teostamine ning vahetu tehniline kontroll tagamaks klientidele ülevaatlikku infot nende sõiduki seisukorrast.

Nõudmised kandidaadile

-erialane haridus
-varasem töökogemus
-eesti keele oskus ning kasuks tuleb ka vene keele oskus
-valmidus meeskonnatööks ja pidevaks enesearenguks
-korrektsus, täpsus, lojaalsus ning töötahe
-autojuhilubade olemasolu
-kasuks tuleb oma kliendibaasi olemasolu

Ettevõte pakub

-eneseteostus võimalust ja pikaajalist töökohta
-motiveerivat palgasüsteemi
-huvitavat ja vastutusrikast tööd
-firmasiseseid soodustusi
-koolitusi
-sõbralikku kollektiivi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
7. mai 2019
Brutopalk:
Alates 10 EUR tunnis
Soovin kandideerida

Autoremondilukksepp

BCA Autoekspert OÜ tegutseb alates 2002. aastast. Meie ettevõtte peamisteks tegevusaladeks on sõidukite hooldus- ja remonditööd ning värvi- ja keretööd. Koostöös kindlustusseltsidega tegeleme avariiliste autode kahjukäsitlusega, milleks kasutame normeerimistarkvara WINCabas. Klientide rahulolu tagamiseks oleme oma ettevõttes juurutanud kvaliteedijuhtimissüsteemi, mis vastab standardi ISO 9001:2008 nõuetele (sertifikaat Nr.K-130/G45) ja on AS Metrosert regulaarse järelvalve all. Jätkuvalt pakume teostatud töödele mõõdukaid hindu ja lühikesi tähtaegu.

Avan ettevõtte profiili