Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54452

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kõik SAAB tüüpi autode hoolduse ja remondiga seotud tööd

Ootused kandidaadile

Tehniline haridus (soovitavalt autoalane)
Autoremondi alane kogemus
Arvuti kasutamise oskus
Täpsus ja kohusetundlikkus
Elektroonilise Workshop Manuali kasutamise oskus

Ettevõte pakub

Arenguvõimalust ja huvitavat tööd nooruslikus meeskonnas
Konkurentsivõimelist töötasu vastavalt töötulemuslikkusele

Lisainfo

Kasuks tuleb:
vene keele oskus
inglise keele oskus
soome keele oskus

Tööpakkumise number
#54452