Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308137

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda aktiivset autoremondilukkseppa
Töö sisuks on:
- sõiduautode ja väikebusside hooldus ja remont
- veaotsing ja vajalike varuosade väljaselgitamine
- sildade reguleerimine
- rehvitööd
- kasuks tuleb diagnostika ja elektritöö oskus

Ootused kandidaadile

See töö on sulle, kui:
- oled hakkaja ja julge suhtleja
- omad tehnilist taipu ja oskad leida lahendusi
- ei pelga pingelisi olukordi
- oled autoteeninduses varem töödanud
- omad autojuhiluba

Ettevõte pakub

- Vaheldusrikast tööd
- Väikest ja nooruslikku kollektiivi
- Töökohta kesklinnas
- Töötulemustest sõltuvat töötasu

Tööpakkumise number
#308137

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
20. mai 2013

Autex Autoteenindus pakub kaasaegset ning professionaalset autoremonti ja -hooldust. Meie Autoteeninduse peamisteks märksõnadeks on kiirus, professionaalsus ja 13 aastat töökogemust! Seoses töömahu suurenemisega otsime oma meeskonda uut liiget.

Vaata rohkem