Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #530229

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

1. sõidukite diagnosteerimine
2. sõidukite remonditööde teostamine
3. korrosioonitõrje teostamine

Ootused kandidaadile

1. Erialased teadmised
2. Eelnev töökogemus autoremondilukksepana/mehhaanikuna
3. Tehniline taip ja oskused
4. Ausus, täpsus ja korrektsus oma töös
5. valmidus meeskonnatööks
6. õppimis- ja arenemisvõime
7. kohusetundlikus, töökus, abivalmidus ja pühendumus oma tööle
8. soovitavalt eesti keele oskus suhtlustasandil

1. Stabiilset, vaheldusrikast ja huvitavat tööd arenevas ettevõttes
2. Sõbralikku kollektiivi
3. Head tulemustest sõltuvat tasu

Tööpakkumise number
#530229

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. mai 2018
Kuulutus sisestati:
19. aprill 2018

Aqua City on kiirelt arenev ettevõte, mis on spetsialiseerinud BMW sõidukite hooldusele ja remondile. Peamised teenused on auto iluteenused, autoteenindus, korrosioonitõrje, keretööd ja varuosade müük. Püüdleme täiuslikkuse poole ja teeme kõik selleks, et meie kliendid saaksid maksimaalselt kvaliteetse teenuse, kus hinna ja kvaliteedi suhe on ideaalselt balansseeritud.

Vaata rohkem