https://www.cvkeskus.ee/61368

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61368

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Veoautode ja haagiste hooldus- ja remonditööde teostamine.


Ootused kandidaadile

- Tehnikaalane haridus
- Eelnev töökogemus
- hoolikus ja täpsus
- kohuse- ja vastutustunne
- ausus

Kasuks tulevad teadmised autoelektri vallas.


Ettevõte pakub

hea töö eest head palka
püsivat töösuhet pidevalt arenevas ettevõttes
stabiilset tööd


Tööpakkumise number
#61368
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Autoremondilukksepp
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!