Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669476

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda teotahtelist ja suhtlejat autoremondilukkseppa.

 Kui arvad, et allpool kirjeldatud tööd ei ole kosmoseteadus, siis ootame Sind meelsasti oma meeskonda.

* Sõiduautode, maasturite ja kaubikute remont ja hooldustööd
* Eritehnika remonttööd ja hooldused

* Sõiduautode, maasturite ja kaubikute sildade reguleerimine 3D seadmega.

* Mootorite remont
* Arvutiga veakoodide lugemine ja nende tõlgendamine

* Lisaseadmete paigaldamine (haagisekonks, lisatuled jne)

* Rehvitööd

Ootused kandidaadile

* Varasem töökogemus
* Töötahe

Ettevõte pakub

* Huvitavat töökeskonda
* Arenguvõimalust
* Kaasaegseid töövahendeid
* Tulemustasu

Tööpakkumise number
#669476

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
24. september 2020

Alert Auto pakub klientidele kaasaegses majas Kristiines autode remondi ja hooldusteenuseid. Tegeleme ka mootorite remondiga.

www.alertauto.ee

Vaata rohkem