Autoremondilukksepp
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #529267

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Autode hooldus- ja remonttööd.
Sildade reguleerimine.
Rehvitööd.
Keevitustööd.

Ootused kandidaadile

Eesti keele oskus. (Kasuks tuleb inglise keele oskus).
Töökogemus vähemalt 1 aasta.
B- kategooria autojuhiload.
Töötaja peaks olema hea tehnilise taibuga, kiire õppimisvõimega, täpne oma töös, kohusetundlik ja aus.

Ettevõte pakub

Meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda.
Arenguvõimalust.
Pakutav ametikoht asub aadressil: Peterburi tee 1a, Tallinn.

Tööpakkumise number
#529267

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. mai 2018
Kuulutus sisestati:
13. aprill 2018

CVKeskus.ee klient

Rehvide ja velgede jae -ja hulgimüük, rehvitööd.

Vaata rohkem