Värsked tööpakkumised

Autoremondilukksepp / слесарь (Jüri)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 563915

Tööpakkumise number

563915

Firma nimi peidetud Autoremondilukksepp / слесарь (Jüri)

Töö kirjeldus

Seoses firma arenemisega otsime oma meeskonda autoremondilukkseppa, kelle igapäevasteks tööülesanneteks on sõiduautode ja kaubikute remont ja hooldustööd.

Oled oodatud meie meeskonda kui:
- Sul on eelnev töökogemus autoremondilukksepana
- oled positiivse töösse suhtumisega
- Sul on huvi tehnika vastu ja oled kiire mõtlemisvõimega

Nõudmised kandidaadile

- keskharidus (tehniline haridus soovituslik
- juhilubade olemasolu
- Windows, Office jt arvutiprogrammide ning diagnostikaseadmete kasutamise oskus
- eesti, vene keel suhtlustasandil
- tehnilisest inglise keelest arusaamine

Ettevõte pakub

- huvitavat ja vaheldusrikast tööd
- konkurentsivõimelist palka
- kaasaegseid töötingimusi
- ühiseid ettevõtmisi kolleegidega

Lisainfo

Kui soovid lisainformatsiooni, siis helista tööpäeval vahemikus 09:00-18:00 telefonil +372 6000141..

Loo Autokeskus OÜ asub Kaevu 2A, Pildiküla Rae vald, Harjumaa, 75308,Jüris(Tallinnast 5 km kaugusel)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. november 2018
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2018

Loo Autokeskus OÜ asub Jüris ,Pildiküla ,Kaevu 2a.
Tegutseme 2008 aastast, meie juurest saad abi oma autoga seotud muredele.
Pakume erinevaid teenustöid nagu näiteks sildade reguleerimine 3D sillastendis, alusvankri remonti, diagnostika töid, rehvivahetust, rehvide müüki, balanseerimist, mootorite ja käigukastide remonti, tulede reguleerimist, elektritöid, kliimaseadme remonti ja täitmist, mootorite ja salongide eelsoojendite remonti ja paigaldust ja palju muudki ja seda kõikidele automarkidele.
Meil on kogenud parimad spetsialistid, kasutame kaasaegseid töövahendeid ja kvaliteetseid autovaruosasid.Garanteerime teostatud teenuste toote turvalisuse ja kõrge kvaliteedi.Soovime olla Teile parimaks partneriks ,koos leiame parimad lahendused et hoida Teid turvaliselt ratastel.