Värsked tööpakkumised

Autoremondilukksepp-rehvivahetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 150513

Tööpakkumise number

150513

Töö kirjeldus

Väikeautode ja veoautode remonttööde kvaliteetne teostamine

Nõudmised kandidaadile

Erialane haridus;
Eelnev töökogemus autode hoolduse ja remondi alal;
B- kategooria juhilubade olemasolu;
Vene ja eesti keele oskus;
Kontaktiloomise oskus

Ettevõte pakub

Püsivat töökohta ja huvitavat tööd;
Konkurentsivõimelist töötasu;
Kaasaegset töökeskkonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
5. mai 2008

Ettevõtte Elme Trans kuulub BLRT Grupi koosseisu täites kontserni saadetiste vajadust on ta samal ajal ka iseseisev agent transiidi ja ekspedeerimise turul. Tugev seos BLRT-ga teeb Elme Transist transiidi alal kõige arenevama infrastruktuuriga ettevõtte Baltikumis. Omades isikliku kaid, raudteed, sadama kraanat, tolliladu ja konteinerterminali annab see Elme Transile võimaluse logistika skeeme optimeerida, toimetades kauba kliendile kõige sobilikumal viis kohal. Me pakume oma teenused nii sisevedude kui ka välisvedude tarbeks: Venemaa, Kesk- ja Põhja-Euroopa (Scandinaavia).