Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #440166

Autoremondilukksepp-rehvitehnik VIANOR'i Lennujaama keskuses

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Sõiduautode hooldustööd ja remont, rehvitööd
  • Sõiduauto sildade reguleerimine

Ootused kandidaadile

  • Autoremondi- ja rehvitööalane töökogemus
  • Ausus, korrektsus, töökus ja kohusetundlikkus
  • Pingetaluvus ja tehniline taiplikkus

Ettevõte pakub

  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Pikaajalist ja stabiilset töösuhet

Tööpakkumise number
#440166

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
12. september 2016

VIANOR (Tireman OÜ) on üks juhtivaid rehvide ning velgede jae- ja hulgimüügiga tegelevaid ettevõtteid, millel on filiaalid nii Tallinnas, Tartus, Rakveres, Pärnus kui ka Viljandis.

Vaata rohkem