Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #629618

Autoremondilukksepp-rehvitehnik VIANOR´i Mustamäe keskuses

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Sõidukite rehvide montaaž, balansseerimine ja muud kaasnevad tööd
rehvivahetusel, Autohooldus, pisiremont.

Nõudmised kandidaadile

  • Pingetaluvus
  • Huvi tehnika ja autode vastu

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle:

  • Rehvitehniku väljaõpet kohapeal ja ametialaseid koolitusi
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#629618

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
28. november 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem