Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #323197

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Sõidukite korraline remont ja hooldus
  • Sildade reguleerimine
  • Diagnostika

Ootused kandidaadile

  • Teadmine ja kogemus autoremondilukksepa tööde osas
  • Tehniline taip ja korrektsus
  • Huvi autode vastu
  • Eriharidus

Ettevõte pakub

  • Töövahendid ja kaasaegne töökeskkond
  • Vajadusel / soovi korral pakume täiendväljaõpet
  • Meeldivat kollektiivi
  • Stabiilset töösuhet
  • Konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

  • Kasuks tuleb B-kategooria autojuhilubade olemasolu

Tööpakkumise number
#323197

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2013

MDM Auto OÜ on 100% kohalikul kapitalil pőhinev erafirma. Alustasime 1994 aastal lukksepa- ja värvitöödega, millest tänaseks on arenenud margiteenindus.
Alates 1997 aastast oleme SEAT ja Suzuki autode ainsad ametlikud müügiesindajad ja hooldajad Pärnumaal.
Alates 2007 aastast lisandus Isuzu esindusõigus.Koostööpartneriks on Topauto (Hyundai, SEAT, Isuzu ja Suzuki autode maaletooja / edasimüüja Eestis).

Vaata rohkem