https://www.cvkeskus.ee/210256

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #210256

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sõidu- ja Pakiautode hooldus ja remont


Nõudmised kandidaadile

Eeldame kandidaadilt:
* Vähemalt 2 aastast töökogemust sõidu- ja pakiautode remondilukksepana
* Erialaseid teadmisi sõidukite tehnilise ehituse kohta
* Valdama erialaseid tööriistu ja oskama neid hooldada
* Inglise keele oskus


Ettevõte pakub

* Pakume meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda
* Motiveerivat tulemuspalka
* Täiendkoolituse võimalusi


Lisainfo

Remondilukksepp kohustub:
Teostama kvaliteetselt ja tähtaegselt sõidukite remonditeenust AS Stiki töökojas. Täitma kehtestatud tööohutusjuhendeid, töösisekorraeeskirju ja töökoja meistri korraldusi. Tegema oma tööd kvaliteetselt ning suhtlema klientidega ja kaastöötajatega viisakalt ja korrektselt. Teavitama tööjuhti kliendi auto remondi käigus ilmnevatest täiendavatest riketest või puudustest. Kasutama vajalikke abivahendeid hoidmaks ära kliendi auto määrdumist või rikkumist remondi käigus ja nõudma meistrilt vajalikke kaitsevahendeid. Kasutama tervisekahjustuste ja õnnetuste vältimiseks isikukaitsevahendeid. Kasutama tema käsutuses olevaid elektriseadmeid, tööriistu jt. töövahendeid heaperemehelikult, hoidma neid ja tööruume alati korrasolevatena. Järgima tule- ja elektriohutuse nõudeid, vältima töökeskkonna saastamist. Teavitama õnnetusjuhtumist või selle tekkimise ohust viivitamatult töökoja meistrile või AS Stik Rakvere esinduse juhatajat. Teha töökoja meistrile ettepanekuid töö paremaks korraldamiseks.


Tööpakkumise number
#210256

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. november 2010
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2010

CVKeskus.ee klient

(Stik AS) Rakvere teeninduse peamiseks tegevusalaks on sõidu- ja pakiautode hooldus ja remont olenemata auto margist ja vanusest, samuti varuosade müük. Meie üheks peamiseks tegevuseks on Fordi ja Mazda sõidu-, paki- ja maastikuautode hooldus- ja garantiiremont. Teeninduses on kaasaegne müügisaal, varuosade ladu, kere-, värvi- ja remonditöökoda. Meie põhitegevustest võib veel eraldi välja tuua sõidukite kahjukäsitluse kere ja värvitööde puhul, kus teeme koostööd kõikide kindlusetuseltsidega.

Vaata rohkem

You are applying to:
Autoremondilukksepp
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!