Värsked tööpakkumised

Autoremondilukksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 210256

Tööpakkumise number

210256

Töö kirjeldus

Sõidu- ja Pakiautode hooldus ja remont

Nõudmised kandidaadile

Eeldame kandidaadilt:
* Vähemalt 2 aastast töökogemust sõidu- ja pakiautode remondilukksepana
* Erialaseid teadmisi sõidukite tehnilise ehituse kohta
* Valdama erialaseid tööriistu ja oskama neid hooldada
* Inglise keele oskus

Ettevõte pakub

* Pakume meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda
* Motiveerivat tulemuspalka
* Täiendkoolituse võimalusi

Lisainfo

Remondilukksepp kohustub:
Teostama kvaliteetselt ja tähtaegselt sõidukite remonditeenust AS Stiki töökojas. Täitma kehtestatud tööohutusjuhendeid, töösisekorraeeskirju ja töökoja meistri korraldusi. Tegema oma tööd kvaliteetselt ning suhtlema klientidega ja kaastöötajatega viisakalt ja korrektselt. Teavitama tööjuhti kliendi auto remondi käigus ilmnevatest täiendavatest riketest või puudustest. Kasutama vajalikke abivahendeid hoidmaks ära kliendi auto määrdumist või rikkumist remondi käigus ja nõudma meistrilt vajalikke kaitsevahendeid. Kasutama tervisekahjustuste ja õnnetuste vältimiseks isikukaitsevahendeid. Kasutama tema käsutuses olevaid elektriseadmeid, tööriistu jt. töövahendeid heaperemehelikult, hoidma neid ja tööruume alati korrasolevatena. Järgima tule- ja elektriohutuse nõudeid, vältima töökeskkonna saastamist. Teavitama õnnetusjuhtumist või selle tekkimise ohust viivitamatult töökoja meistrile või AS Stik Rakvere esinduse juhatajat. Teha töökoja meistrile ettepanekuid töö paremaks korraldamiseks.

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. november 2010
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2010

(Stik AS) Rakvere teeninduse peamiseks tegevusalaks on sõidu- ja pakiautode hooldus ja remont olenemata auto margist ja vanusest, samuti varuosade müük. Meie üheks peamiseks tegevuseks on Fordi ja Mazda sõidu-, paki- ja maastikuautode hooldus- ja garantiiremont. Teeninduses on kaasaegne müügisaal, varuosade ladu, kere-, värvi- ja remonditöökoda. Meie põhitegevustest võib veel eraldi välja tuua sõidukite kahjukäsitluse kere ja värvitööde puhul, kus teeme koostööd kõikide kindlusetuseltsidega.