Värsked tööpakkumised

Autoremondilukksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 201622

Tööpakkumise number

201622

Töö kirjeldus

Sõidu- ja Pakiautode hooldus ja remont

Nõudmised kandidaadile

Eeldame kandidaadilt:
* Töökogemust sõidu- ja pakiautode remondilukksepana
* Erialaseid teadmisi sõidukite tehnilise ehituse kohta
* Valdama erialaseid tööriistu ja oskama neid hooldada

Ettevõte pakub

* Pakume meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda
* Motiveerivat tulemuspalka

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. juuli 2010
Kuulutus sisestati:
14. juuli 2010

Stik AS Rakvere teeninduse peamiseks tegevusalaks on sõidu- ja pakiautode hooldus ja remont olenemata auto margist ja vanusest, samuti varuosade müük. Meie üheks peamiseks tegevuseks on Fordi ja Mazda sõidu-, paki- ja maastikuautode hooldus- ja garantiiremont. Teenindus kasutab Carstopi kaubamärki. Teeninduses on kaasaegne müügisaal, varuosade ladu, kere-, värvi- ja remonditöökoda. Meie põhitegevustest võib veel eraldi välja tuua sõidukite kahjukäsitluse kere ja värvitööde puhul, kus teeme koostööd kõikide kindlustuseltsidega, ning samuti autoklaaside kahjukäsitlus, kasutame ka Autoklaas nr.1 kaubamärki.