Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #431685

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd autoremondilukkseppadele. Töö sisuks on militaarsõidukite remont ja hooldus, sealhulgas pneumosüsteemide remont.
Võimalikud töötamise kohad: Tallinn või Ämari (transport ja soovi korral majutus tööandja kulul)

Ootused kandidaadile

huvi militaarsõidukite/rasketehnika vastu
eelnev kogemus autoremondi vallas
eesti keele oskus kesktasemel
C-kategooria juhiload
eelnevalt kohtulikult karistamata
soovitatavalt erialane haridus

Ettevõte pakub

stabiilne, aga vaheldusrikas töö
täistööaeg 8.00-17.00
modernne töökeskkond
toredad kolleegid
arenemisvõimalused
firmasisesed karjäärivõimalused

Sobivate kandidaatidega võetakse hiljemalt ühe nädala jooksul peale CV saatmist ühendust.

Töö algus: esimesel võimalusel
Töökoht asub Tapal.

Lisainfo

Lisaküsimuste puhul palume helistada numbril +372 55516785.

Tööpakkumise number
#431685

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. august 2016
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2016

Baltic Defence & Technology OÜ tegeleb militaarsõidukite remondi ja hooldusega.

Vaata rohkem