https://www.cvkeskus.ee/127847

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127847

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sõidukite hoolduse ja remondi teostamine;
sõidukite tehnilise seisukorra kontrollimine.


Ootused kandidaadile

Põhiharidus
head teadmised autoehituse valdkonnas
kohusetundlikkus


Ettevõte pakub

Teenistust motiveeritud meeskonnas;
stabiilset palka ja töökohta.


Lisainfo

neto töötasu kuus 5600 kuni 6600 krooni.


Tööpakkumise number
#127847
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Autoremondilukksepp
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!