Autoremondilukksepp
Tööpakkumise number #695559

HHLA TK Estonia AS
Maardu, Harjumaa

Töö kirjeldus

  • Sadama kaubaterminali töös kasutatavate laadimismasinate tehnohoolduse ja remondi tööde teostamine, sh laadimismasinate sõlmede ja agregaatide remondi- ja hooldustööd, igat liiki hüdroseadmete rikete kõrvaldamine, rehviremontööd.

Ootused kandidaadile

  • Erialane haridus (autolukksepp, lukksepp, mehaanik)

  • Eelnev kogemus sarnasel töökohal

  • Tehniliste skeemide ja jooniste lugemise oskus

  • Tehnilise taiplikkuse olemasolu

  • Meeskonna töö oskus.

  • Huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd rahvusvahelises ettevõttes Muuga Sadamas

  • Motivatsioonipaketti

  • Professionaalse ja karjääri kasvu võimalust

  • Lisaks põhipuhkusele 3 tasulist puhkusepäeva

  • Stabiilset tööd rahvusvahelises ettevõttes

  • Soodustingimustel toitlustamist ja transporti Tallinnast ja Maardust.

Tööpakkumise number
#695559