Värsked tööpakkumised

Autoremondilukksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 619928

Tööpakkumise number

619928

Firma nimi peidetud autoremondilukksepp

Töö kirjeldus

Otsime enda sekka kuldsete kätega autoremondilukkseppa, kelle töö sisuks on veo- ja sihtotstarbeliste autode ning tõstukite remont- ja hooldustööd.

Nõudmised kandidaadile

OLED OODATUD MEIE MEESKONDA, KUI

  • oled õppinud põhjalikult masinate hingeelu tundma;
  • omad varasemat sarnast töökogemust;
  • omad keevitaja (elektrikeevitus) pädevustunnistust;
  • oled lahendustele orienteeritud, nutikas ja täpne;
  • oled valmis tegudeks ja meeskonnatööks.

Ettevõte pakub

PAKUME SULLE

  • stabiilset tööd Frammi töökojas Maardus;
  • huvitavat tööd mitmekülgse masinapargiga;
  • loomulikult väärikat tasu;
  • mitmekülgset motivatsioonipaketti, mis sisaldab ka
o spordikompensatsiooni;
o esimeste haiguspäevade hüvitamist;
o muid toetuseid.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
24. september 2019

Framm AS on 25 aasta pikkuse kogemusega betoon- ja betoonvalmistoodete tootja. Ainsana Eestis hõlmab meie tootevalik nii betoonist konstruktsioonelemente, kui erinevaid seina- ja vundamendiplokke, kaubabetooni ja sillutiskive. Frammis töötab täna ligi 200 töötajat.