Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #619928

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 24. september 2019
Kuulutus aegub:23. oktoober 2019

Töö kirjeldus

Otsime enda sekka kuldsete kätega autoremondilukkseppa, kelle töö sisuks on veo- ja sihtotstarbeliste autode ning tõstukite remont- ja hooldustööd.

Ootused kandidaadile

OLED OODATUD MEIE MEESKONDA, KUI

  • oled õppinud põhjalikult masinate hingeelu tundma;
  • omad varasemat sarnast töökogemust;
  • omad keevitaja (elektrikeevitus) pädevustunnistust;
  • oled lahendustele orienteeritud, nutikas ja täpne;
  • oled valmis tegudeks ja meeskonnatööks.

Ettevõte pakub

PAKUME SULLE

  • stabiilset tööd Frammi töökojas Maardus;
  • huvitavat tööd mitmekülgse masinapargiga;
  • loomulikult väärikat tasu;
  • mitmekülgset motivatsioonipaketti, mis sisaldab ka
o spordikompensatsiooni;
o esimeste haiguspäevade hüvitamist;
o muid toetuseid.

Tööpakkumise number
#619928

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
24. september 2019

Framm AS on 25 aasta pikkuse kogemusega betoon- ja betoonvalmistoodete tootja. Ainsana Eestis hõlmab meie tootevalik nii betoonist konstruktsioonelemente, kui erinevaid seina- ja vundamendiplokke, kaubabetooni ja sillutiskive. Frammis töötab täna ligi 200 töötajat.

Vaata rohkem