https://www.cvkeskus.ee/69289

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69289

Autoremondilukksepp- elektrik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Busside jooksva ja kapitaalremondi ning hoolduse teostamine


Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus vähemalt 3 aastat
  • eesti ja vene keele valdamine
  • kohusetunnne, vastutustunne, otsustusvõime ja täpsus


Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • stabiilset tööd arenevas ettevõttes
  • töötulemustele vastavat motiveerivat tasu
  • tegusat ja meeldivat meeskonda


Tööpakkumise number
#69289
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Autoremondilukksepp- elektrik
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!