Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #156522

Autoremondilukksepp-elektrik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Bussidele jooksva remondi ning tehnohoolduse teostamine

Ootused kandidaadile

- vajalik erialane haridus või eelnev töökogemus busside või sõiduautode remondi valdkonnas
- kohusetunne, vastutustunne ja täpsus
Kasuks tulevad keevitaja, agregaatide remontimise tööoskused
- autoelektriku oskused

Ettevõte pakub

- huvitavat ja vastutusrikast tööd
- stabiilset tööd arenevas ettevõttes
- töötulemustele vastavat motiveerivat tasu

Tööpakkumise number
#156522

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. august 2008
Kuulutus sisestati:
26. juuni 2008

ATKO Grupp on transpordikontsern, mis tegutseb 1999. aastast mille peamiseks tegevusalaks on ühistranspordi osutamine Eestis, Balti riikides, Skandinaavias ja Venemaal. Grupis töötab ligi 500 inimest ja grupi ettevõtted teenindavad ligi 200 bussiga

Vaata rohkem