Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #211547

Autoremondilukksepp-elektrik

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

AS MTG Pärnu osakond otsib töökotta kogemustega autoremondilukkseppa-elektrikut.
Autoremondilukksepp-elektrik teostab igapäevaselt bussidele hoolde - ja remonditöid, elektritöid vastavalt kehtestatud hooldegraafikutele ja osakonna töökoja meistri korraldustele.

Ootused kandidaadile

KINDLASTI NÕUTAV eelnev kogemus veoautode ja/või busside remondi alal !

Lisaks:
erialased oskused
hea pingetaluvus
mõtlemisvõimelisus
tööalase kirjanduse kasutamisoskus
valmisolek iseseisvaks tööks
vastutustunne

Ettevõte pakub

Pikaajalist koostööd.
Konkurentsivõimelist palka
Koolitust

Tööpakkumise number
#211547