https://www.cvkeskus.ee/666315

Töö kirjeldus

Sõidu- ja pakiautode hoolduse ja remondi tööde teostamine.Võimalus töötada ka osalise tööajaga või tähtajalise töölepinguga.


Ootused kandidaadile

Töö sobib kandidaadile, kes soovib areneda ja õppida, on täpne, kohusetundlik ja töökas. Kandideerida võivad nii mehed kui naised.

Nõudmised kandidaadile:
- teadmised autoehitusest ja autohooldusest
- arvuti kasutamise oskus
- kehtivate autojuhilubade olemasolu

Kandideerimisel tuleb kasuks:
- eelnev töökogemus lukksepana autoteeninduses
- vene keele oskus


CV palume saata eesti keeles, milles tuleb täpselt ära märkida haridus, eelnevad töökohad ja nendes töötamise aeg ning palgasoov.


Ettevõte pakub

OÜ Atlante Autoteenindus pakub kaasaegset töökeskonda, sõbralikku töökollektiivi, võimaluse ennast arendada.Võimaluse kasutada iga kuu ühe lisapuhkusepäeva. Ühineda soodsatel tingimustel tehtud töö vastutuskindlustusega.


Tööpakkumise number
#666315

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
3. september 2020
Autoremondilukksepp Autoremondilukksepp

OÜ Atlante Autoteenindus

CARSTOP - autode kiirteeninduste kett alustas tegevust novembris 2003 a. OÜ Atlante oli Carstop`i liige alates 2004 a kuni 2016 a. Seoses sisemiste struktuurimuudatustega otsustasime luua remonditeenuse paremaks pakkumiseks eraldi firma OÜ Atlante Autoteenindus, mis on alates 2016 aasta lõpust Carstop`i liige.
Meie missiooniks on pakkuda kliendile kvaliteetset teenust, mille tagame läbi töötajate pideva koolituse, laia tootevaliku ja meeldiva teenindusega.

Vaata rohkem

Autoremondilukksepp
You are applying to:
Autoremondilukksepp "Carstop"
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!