Värsked tööpakkumised

Autoremondi tehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 362076

Tööpakkumise number

362076

Töö kirjeldus

•Veoautode ja haagiste defekteerimine ja remont
•Hooldustööde teostamine
•Hüdraulika ja pneumaatika süsteemide remont

Nõudmised kandidaadile

•eesti keele valdamine suhtlus tasandil
•inglise keele lugemisoskus ja arusaamine
•varasem töökogemus antud valdkonnas
•täpsus ja kohusetundlikkus

Kasuks tuleb:
•loominguline mõtlemine
•diagnoosiarvuti kasutamise oskus
•pingetaluvus
•valmisolek meeskonna tööks

Ettevõte pakub

- huvitavat tööd veokitega stabiilses ettevõttes
- kaasaegseid töötingimusi
- koolitusi
- motiveerivat palgasüsteemi
- arenemisvõimalusi

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. november 2014
Kuulutus sisestati:
12. november 2014

Truck Trading Estonia on asutatud 2003. aasta detsembris. Oleme DAF veoautode ametlik esindaja Eestis. Ettevõte on uus, kuid veoautodega oleme tegelenud alates 1992. aastast. Pakume DAF originaalvaruosi ning teenindame erinevaid veoautosid rakendades „One Stop Shop“ põhimõtet (positiivne lahendus kõigile veoautode ja haagistega seotud probleemidele ühest kohast). DAF Trucks N.V. on Hollandis asuv veoautode tootja, mis kuulub ettevõttele PACCAR Inc. See on üks suuremaid ja edukamaid raskeveokite tootjaid maailmas. PACCARi tooteid müüakse erinevate nimede all, s.h. Kenworth, Peterbilt, Foden ja DAF.