Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194225

Autoremondi lukksepp/elektrik/diagnostik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

autohooldustööd
elektri- ja diagnostikatööd
tehniline hooldus
veaotsingud ja remont

Ootused kandidaadile

arenemisvõime
arvuti kasutamise oskus
eelnev töökogemus
mõtlemisvõimelisus
soov teha tööd väga hästi ja veel paremini
tööalase kirjanduse kasutamisoskus
vastutustunne

Ettevõte pakub

head seltskonda
huvitavat ja vastutusrikast tööd
nooruslikku ja positiivset töökollektiivi

Lisainfo

Tegeleme ka mootorrataste remondiga.

Tööpakkumise number
#194225