Värsked tööpakkumised

Autoremondi lukksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 188720

Tööpakkumise number

188720

Töö kirjeldus

Sõiduautode remont ja hooldus Autoeksperdi töökojas Tallinnas.

Nõudmised kandidaadile

sobiv kandidaat
-omab eelnevat töökogemust lukksepana ning teadmisi autoelektrist ja -diagnostikast
-huvitub tehnikast
-on korrektne materiaalsete väärtustega ümberkäimisel.

Kasuks tuleb saksa-, soome- ja ingliskeelse erialasõnavara tundmine.

Pakume kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid, toetavat meeskonda, ettevõtte töötajate soodustusi ning töötasu vastavalt töö tulemustele.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
13. jaanuar 2010
Kuulutus sisestati:
21. detsember 2009

Autode lisavarustuse ja varuosade müügikett Autoekspert ootab sind oma meeskonda! Autoeksperdi kauplused ja töökojad on esindatud üle Eesti. Pakume oma laia valikut lisavarustust, kvaliteetseid varuosi ja tööriistu maailmas tuntud tootjatelt. Nelja kaupluse juures asuvas töökojas teeme sõiduautode remonditöid ja lisavarustuse paigaldust.