Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #22313

Autoplekksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Plekksepatööd, plastdetailide remont, venitustööd autorobotis, keevitus- ja jootetööd, klaaside liimimine, põhilised lukksepatööd, kalkulatsiooni koostamine.

Ootused kandidaadile

-erialase hariduse olemasolu
-vähemalt 2.a. pidev töökogemus autoplekksepana
-tööalase kirjanduse kasutamisoskus (soome ja inglise keeles)
-autoroboti kasutamisoskus
-värviettevalmistustöö oskus
-autojuhilubade olemasolu
-kohuse- ja vastutustundlik töösse suhtumine
-kasuks tuleb sildade reguleerimise oskus

Ettevõte pakub

-huvitavat tööd kaasaegses töökeskkonnas
-täiendkoolitust
-motiveerivat tulemuspalka

Tööpakkumise number
#22313