Värsked tööpakkumised

Autoplekksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 545971

Tööpakkumise number

545971

Töö kirjeldus

Sõiduautode müügijärgse teenindusega tegelev ettevõte BCA Autoekspert OÜ pakub tööd autoplekksepale. Töö sisuks on sõidukikahjude defekteerimine ja keretööde teostamine.

Nõudmised kandidaadile

-erialane haridus
-varasem töökogemus
-eesti keele oskus ning kasuks tuleb ka vene keele oskus
-valmidus meeskonnatööks ja pidevaks enesearenguks
-korrektsus, täpsus, lojaalsus ning töötahe
-autojuhilubade olemasolu
-kasuks tuleb oma kliendibaas

Ettevõte pakub

-eneseteostus võimalust ja pikaajalist töökohta
-motiveerivat palgasüsteemi
-huvitavat ja vastutusrikast tööd
-firmasiseseid soodustusi
-koolitusi
-sõbralikku kollektiivi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. juuli 2018
Kuulutus sisestati:
13. juuli 2018
Brutopalk:
Alates 1500 EUR kuus

BCA Autoekspert OÜ tegutseb alates 2002. aastast. Meie ettevõtte peamisteks tegevusaladeks on sõidukite hooldus- ja remonditööd ning värvi- ja keretööd. Koostöös kindlustusseltsidega tegeleme avariiliste autode kahjukäsitlusega, milleks kasutame normeerimistarkvara WINCabas. Klientide rahulolu tagamiseks oleme oma ettevõttes juurutanud kvaliteedijuhtimissüsteemi, mis vastab standardi ISO 9001:2008 nõuetele (sertifikaat Nr.K-130/G45) ja on AS Metrosert regulaarse järelvalve all. Jätkuvalt pakume teostatud töödele mõõdukaid hindu ja lühikesi tähtaegu.