Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #193927

Autoplekksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Autode kere-ja värvitöödega tegelev ettevõte võtab tööle autoplekksepa kelle ülesandeks on auto keredetailide remont, venitus ja komplekteerimine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadil peab olema vähemalt 5 aastat töökogemus antud erialal ning oskus kasutada autospotterit, kerevenituspinki, süsihappegaasikeevitust. Kasuks tulevad autoremondilukksepa oskused.

Pakume püsivat kuutasu al 8000 eek. ja vastavalt võimetele ja kvaliteedile lisatasu.

Tööpakkumise number
#193927

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 10000 - 15000 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2010

ARS Autoteenindus OÜ põhitegevuseks on autode värvi-ja plekitööd.

Vaata rohkem