Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #193927

Autoplekksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Autode kere-ja värvitöödega tegelev ettevõte võtab tööle autoplekksepa kelle ülesandeks on auto keredetailide remont, venitus ja komplekteerimine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadil peab olema vähemalt 5 aastat töökogemus antud erialal ning oskus kasutada autospotterit, kerevenituspinki, süsihappegaasikeevitust. Kasuks tulevad autoremondilukksepa oskused.

Pakume püsivat kuutasu al 8000 eek. ja vastavalt võimetele ja kvaliteedile lisatasu.

Tööpakkumise number
#193927