Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #180460

Autoplekksepp-komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sõiduautode ja väikebusside kereremonttööde teostamine

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus autoplekksepana
  • eesti keele oskus vähemalt suhtlustasandil
  • vastutustunne, täpsus ja koostööoskus
  • positiivne hoiak
  • B-kategooria juhiload

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd Tallinna uusimas autokeskuses
  • enesetäiendamise võimalusi
  • värskelt sisustatud töökeskkonda
  • töötasu tükitöö alusel

Tööpakkumise number
#180460