Autoplekksepp-komplekteerija / Автожестянщик-комплектовщик

FAKTO AUTO AS

Tööpakkumise number

547502

Töö kirjeldus

Pakume tööd kogemustega plekksepp-komplekteerijale, kelle peamisteks tööülesanneteks on sõiduautode pleki- ning komplekteerimistööd.

На постоянную работу в кузовной цех требуется опытный автожестянщик-комплектовщик.

Nõudmised kandidaadile

• eelnev töökogemus plekksepana vähemalt 3 a;
• plekksepa kutse- või eriharidus;
• autojuhilubade olemasolu;
• täpsus ja korrektsus;
• tehniline taiplikkus.

• Опыт работы автожестянщиком не менее 3 лет
• Документы подтверждающие
квалификацию по данной специальности
• Водительские права
• Точность и корректность
• Техническая осведомленность

Ettevõte pakub

• konkurentsivõimelist palka;
• koolitusvõimalust;
• tööd sõbralikus kollektiivis;
• arenguvõimalusi;
• stabiilset- ja täistööajaga tööd.
• vajadusel aitame elukoha otsimisel

• Достойную и своевременную оплату
• Возможность развить профессиональные знания
• Работу в дружественном коллективе
• Возможность карьерного роста
• Стабильную работу
• При необходимости, помощь в поиске жилья

Lisainfo

Palume CV-sse märkida palgasoov.
Fakto Auto AS asub aadressil: Osmussaare tee 10, Tallinn

Просим указать зарплатные ожидания в CV.
Fakto Auto AS находится по адресу: Osmussaare t 10, Tallinn 13811.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
22. august 2018
Kuulutus sisestati:
24. juuli 2018
Soovin kandideerida

Fakto Auto AS on Eesti vanimaid autoettevõtteid. Tegeleme uute ja kasutatud sõidukite müügi, hoolduse ja remondiga alates 1990. aastast. Samast aastast tegutseme ka Nissani ametliku edasimüüjana. Meie motoks on "Kvaliteet ja kogemus". Väärtustame ausust ja innovaatilisust, suhtume lugupidamisega meie klientidesse, töötajatesse ja partneritesse.
Fakto Auto AS

Fakto Auto – одна из старейших автомобильных компаний Эстонии. Мы занимаемся продажей, обслуживанием и ремонтом транспортных средств начиная с 1990 года. Мы являемся официальными дилерами Nissan с 1990 года. Наш девиз - «Качество и опыт». Мы ценим честность и инновации, уважаем наших клиентов, сотрудников и партнеров.
Обслуживаем клиентов в Таллинне, в районе Ласнамяэ по адресу Осмуссааре теэ, 10 / Петербургское шоссе, 97.

Vaatan ettevõtte profiili