Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #437636

Autoplekksepp Järve esinduses

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 25. august 2016
Kuulutus aegub:15. september 2016

Töö kirjeldus

- sõidukitele kere- ja komplekteerimistööde teostamine

Ootused kandidaadile

- vajalik eelnev töökogemus
- eriharidus
- täpsus, vastutustunne ja koostöövalmidus

Ettevõte pakub

- tulemustest sõltuvat tasu
- töötamist tugevate professionaalide meeskonnas
- koolitus- ja arenguvõimalusi

Tööpakkumise number
#437636

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. september 2016
Kuulutus sisestati:
25. august 2016

Amserv Grupp on üks suuremaid autode edasimüügi ning teenindusega tegelevaid kontserne Baltimaades, millel on kokku 11 esindust Tallinnas, Pärnus, Tartus, Paides, Viljandis, Riias ja Liepajas. Kontsern esindab Toyota, Lexuse, Opeli, Chevrolet, Hyundai, Peugeot, Saabi ja Yutong kaubamärke.

Vaata rohkem