Värsked tööpakkumised

Autoplekksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 609309

Tööpakkumise number

609309

Firma nimi peidetud Autoplekksepp

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi lisaks tublit autoplekkseppa, kelle tööülesanneteks on peamiselt sõidukite avariijärgsete vigastuste ja tehnoseisundi hindamine ning osandamine, komplekteerimine, plekitöö ja mõõtõgvendus.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame erialast väljaõpet ja/ või töökogemust ning valmidust teha füüsilist tööd. Kindlasti ka ausust, kohusetundlikkust ning positiivset ellusuhtumist.

Miks kandideerida? Pakume võimalust töötada Baltikumi suurima ja vanima autondusettevõtte professionaalses meeskonnas maailmaklassi brändidega, teenides konkurentsivõimelist, stabiilset töötasu. Meie poolt on erinevad koolitusvõimalused ning palju erinevaid tööalaseid väljakutseid.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. august 2019
Kuulutus sisestati:
24. juuli 2019

Silberauto kontsern on Baltimaade üks suurimaid ja vanimaid autondusettevõtteid, mis tegeleb uute ja kasutatud sõidukite müügi, hoolduse, teeninduse ja remondiga, varuosade müügi ning sõidukite ümberehitusega. Oleme peaesinduseks, autoriseeritud margiteenindust ja/või –müüki teostavaks ettevõtteks tuntud kvaliteetbrändidele Mercedes-Benz, Jeep, Maserati, Mitsubishi, Fuso, Evobus. Meie esindused on mugavalt käeulatuses pea kõikides suuremates linnades.