Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #319272

Autopesija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Autode kvaliteetne ja kiire välipesu ning sisepuhastus. Sobilik töö nii noormeestele kui neidudele. Töötamine toimub vahetustega põhimõttel pikk nädal ja lühike
nädal. Tööpäeva pikkus 12 tundi.Tööpäev algab kell 8-9 ja lõpeb 20-21, oleme avatud seitse päeva nädalas. Väljaõppe toimub koha peal, eelnevaid kogemusi
me ei eelda,need tulevad vaid kasuks.Sobib ka nendele kes soovivad tööle kooli kõrvalt.

Ootused kandidaadile

kohusetundlikkus ning korrektsus
sõbralikkus ja teenindusvalmidus
valmisolek töötada graafiku alusel pikki kuni 12 tunniseid tööpäevi
valmisolekut teha rasket füüsilist tööd

Ettevõte pakub

kaasaegseid töötingimusi
põhitasu+ tulemustasu
vahetustega tööd graafiku alusel
kohapealset väljaõpet
noori ja abivalmis töökaaslasi
tööriideid
ühiseid üritusi

Lisainfo

Otsime soovitavalt täiskohaga töötajat . Elukoht PEAB olema TARTU linn. Täpsema info saamiseks palume kirjutada aadressile tartu ät jazzpesulad . ee

Tööpakkumise number
#319272

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 500 - 800 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. september 2013
Kuulutus sisestati:
5. september 2013
Lisainfo palga kohta:
ajatöö + tulemustasu,jõulupreemia

WASH UP OÜ pakub kvaliteetset autode käsipesu,masinpesu ja sisepuhastust. Tegutseme Tartus Turu tn.32 Jazz Pesulad kaubamärgi all. Tööd pakume nii noormeestele kui neidudele.

Vaata rohkem

Autopesija