Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #639545

Autopesija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 11. veebruar 2020
Kuulutus aegub:23. veebruar 2020

Töö kirjeldus

Busside, veo- ja sõiduautode välis- ja sisepesu ning keemilise puhastuse teostamine, lisaks sõidukite poleerimine ja vahatamine.

Ootused kandidaadile

B-kategooria juhilubade olemasolu, arvuti kasutamise oskus, korrektsus, kohusetundlikkus ning kliendikesksus. Veokite pesija ametikohal on oluline hea füüsiline vorm. Eelnev töökogemus sõidukite pesijana on eeliseks.

Omalt poolt pakume graafikujärgset vahetustega tööd, väljaõpet, ohutut töö-keskkonda ning kaasaegseid töövahendeid, stabiilset konkurentsivõimelist töötasu, sportimisvõimalusi ja mitmeid teisi ettevõtte soodustusi.

Tööpakkumise number
#639545

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
11. veebruar 2020

Volvo Grupp on maailma juhtiv raskeveokite, busside, ehitusmasinate ning laeva- ja tööstusmootorite tootaja. Volvo Estonia OÜ on kaubamärkide Volvo Trucks ja Renault Trucks ametlik esindaja Eestis, pakkudes lisaks ka hooldus- ja remonditeenuseid Volvo bussidele. Meie esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhivs.

Vaata rohkem

Autopesija