Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #73115

Autopesija Tartus

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd autopesijatele nii meestel kui naistele kaasaegses JAZZ kiirkäsipesulas aadressil Turu 32, Tartus.
Meeste tööülesandeks on kvaliteetne sõidukite välipesu, mootoripesu, pigipesu teostamine. Naiste tööülesandeks on sõidukite salongipuhastustööde sh. salongi keemilise puhastuse ja vahatamistööde teostamine.

Ootused kandidaadile

  • hea füüsiline vorm
  • tahe teha tööd
  • kohusetundlikkus
  • täpsus
  • kiirus

    Ettevõte pakub

  • väljaõpet koha peal
  • töötulemustest sõltuvat töötasu (põhipalk + tulemustasu)
  • kaasaegset töökeskkonda
  • soodustusi teenustele/kaupadele

    Lisainfo

    Töö toimub graafiku alusel (hommikuses vahetuses, kl. 7:00-15:00 ja õhtuses vahetuses
    kl. 15:00-23:00).

    Võimalus töötada kokkuleppel ka osalise tööajaga näit. kooli kõrvalt (soov palun märkida CV-sse)

  • Tööpakkumise number
    #73115