Värsked tööpakkumised

Autopesija Tartus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 62649

Tööpakkumise number

62649

Töö kirjeldus

Pakume tööd autopesijatele nii meestel kui naistele kaasaegses JAZZ kiirkäsipesulas aadressil Turu 32, Tartus.
Meeste tööülesandeks on kvaliteetne sõidukite välipesu, mootoripesu, pigipesu teostamine. Naiste tööülesandeks on sõidukite salongipuhastustööde sh. salongi keemilise puhastuse ja vahatamistööde teostamine.

Nõudmised kandidaadile

  • hea füüsiline vorm
  • tahe teha tööd
  • kohusetundlikkus
  • täpsus
  • kiirus
  • positiivsus

    Ettevõte pakub

  • väljaõpet koha peal
  • töötulemustest sõltuvat töötasu (põhipalk + tulemustasu)
  • kaasaegset töökeskkonda
  • soodustusi teenustele/kaupadele

  • Lisainfo

    Töö toimub graafiku alusel (hommikuti, siis kl. 7:00-15:00 ja õhtuti kl. 15:00-23:00).

    Võimalus töötada kokkuleppel ka osalise tööajaga näit. kooli kõrvalt.

    Asukoht:
    Tartu, Tartumaa
    Töö tüüp:
    täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
    Kuulutus aegub:
    31. märts 2006
    Kuulutus sisestati:
    20. märts 2006

    JAZZ kiirkäsipesula on loodud nõudlike väikesõidukijuhtide teenindamiseks, kes vajavad mõistliku hinnaga kiirteenust oma sõiduvahendi puhtuse ja tehnilise korrasoleku tagamiseks.