Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57102

Autopesija Tartus

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Autopesija tööülesandeks on sõidukite kvaliteetne väli- ja sisepuhastustööde tegemine kaasaegses JAZZ kiirkäsipesulas aadressil Turu 32, Tartus

Ootused kandidaadile

  • hea füüsiline vorm
  • tahe teha tööd
  • kohusetundlikkus
  • täpsus
  • kiirus
  • positiivsus

    Ettevõte pakub

  • väljaõpet koha peal
  • töötulemustest sõltuvat töötasu (põhipalk + tulemustasu)
  • kaasaegset töökeskkonda
  • soodustusi teenustele/kaupadele

    Lisainfo

    Kandideerima ootame nii mehi kui naisi. Võimalus töötada ka osalise tööajaga näit. kooli kõrvalt.

  • Tööpakkumise number
    #57102